Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 22
torsdag, 01-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
13:30- Overlevering til 0. klasse MSA, JKN, JMK, JP, MK, LMP, MST
19:00-21:00 Sommerkoncert B, 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 6D, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E
fredag, 02-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
- Årsprøver 8.kl. 8A, 8B, 8C, 8D, 8E
08:00- Motionsdag i indskolingen 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
13:35- Overlevering til 7. klasse 6A, 6B, 6C, 6D AJ, GS, AA, DB, JH, COJ, AL, AKC, MJ, CMH, MN, RK, HS
Uge 23
tirsdag, 06-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
- Årsprøver 8.kl. 8A, 8B, 8C, 8D, 8E
14:00-17:00 Skole-hjem samtaler 3.A 3A FBH, JP
18:00-20:30 Intromøde 7.A COJ, JH
onsdag, 07-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
- Årsprøver 8.kl. 8A, 8B, 8C, 8D, 8E
13:00- Overlevering til 4. klasse 3A, 3B, 3C AA, AJ, BK, FBH, GS, HC, JP, MJ, MST
13:00- Overleveringsmøde 10. klasse 9A, 9B, 9C, 9D, 9E JH, DM, MN, AKC, MJ, BMJ, JN
18:00-20:30 Intromøde 5.D NK, DB
19:00-21:00 Bestyrelsesmøde HF, KL, ON, TR
19:00-21:00 Koncert for strygeeleverne B, 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 6D, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B, BAMBARDARU, ENTE BENTE, SNUSKI SNA
torsdag, 08-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
- Årsprøver 8.kl. 8A, 8B, 8C, 8D, 8E
14:00-17:00 Skole-hjem samtaler 3.A 3A FBH, JP
18:00-20:30 Intromøde 7.E AJ, HS, KA
18:00-20:30 Intromøde 4.D i F-huset AA, BK, KA
fredag, 09-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
- Årsprøver 8.kl. 8A, 8B, 8C, 8D, 8E
Uge 24
mandag, 12-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
- Årsprøver 8.kl. 8A, 8B, 8C, 8D, 8E
18:00-20:30 Intromøde 7.B AKC, AL, JH
tirsdag, 13-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
- Årsprøver 8.kl. 8A, 8B, 8C, 8D, 8E
18:00-20:30 Intromøde 10. klasse BMJ, HS, JN, SS
onsdag, 14-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
- Årsprøver 8.kl. 8A, 8B, 8C, 8D, 8E
18:00-20:30 Intromøde 7.C CMH, KA, MJ
19:00-21:00 SSP-arrangement 7A, 7B ASL, HK
torsdag, 15-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
- Årsprøver 8.kl. 8A, 8B, 8C, 8D, 8E
18:00-20:30 Intromøde 7.D MN, RK
fredag, 16-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
- Årsprøver 8.kl. 8A, 8B, 8C, 8D, 8E
08:00-13:30 Hjørring dyrskue 5D LL
19:00- Bestyrelsens sommerfrokost
lørdag, 17-06-2017
- Side by side - music camp i Gøteborg 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 6D
søndag, 18-06-2017
- Side by side - music camp i Gøteborg 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 6D
Uge 25
mandag, 19-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
- Årsprøver 8.kl. 8A, 8B, 8C, 8D, 8E
- Side by side - music camp i Gøteborg 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 6D
tirsdag, 20-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
- Årsprøver 8.kl. 8A, 8B, 8C, 8D, 8E
- Side by side - music camp i Gøteborg 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6B, 6C, 6D
08:10-14:00 Das Deutsche Haus 7A ASL
onsdag, 21-06-2017
- Mundtlige afgangsprøver 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 10A, 10B
16:45-21:00 Dimission 9. og 10. klasserne
torsdag, 22-06-2017
08:00- Klasselærerdag
08:00-15:30 Klasselærerdag Fårup sommerland 5D LL
fredag, 23-06-2017
08:00- Sidste skoledag 0.-8. klasse
Uge 26
mandag, 26-06-2017
- SFOen på koloni 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
tirsdag, 27-06-2017
- SFOen på koloni 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C
onsdag, 28-06-2017
- SFOen på koloni 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 3A, 3B, 3C